نمایش« و او جان من است» را در ایام غدیر ببینید
نمایش« و او جان من است» را در ایام غدیر ببینید

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرآنلاین گروه هنری سایه، به مناسبت ایام غدیر و مباهله نمایش «…و او جان من است» را در پردیس تئاتر تهران اجرا می کنند. زمان این نمایش از ۲۵ مرداد تا  ۸ شهریور، ساعت ۱۹ خواهد بود. علاقه مندان می توانند برای رزرو رایگان با شماره ۰۹۰۲۴۲۰۰۸۰۸ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرآنلاین گروه هنری سایه، به مناسبت ایام غدیر و مباهله نمایش «…و او جان من است» را در پردیس تئاتر تهران اجرا می کنند. زمان این نمایش از ۲۵ مرداد تا  ۸ شهریور، ساعت ۱۹ خواهد بود. علاقه مندان می توانند برای رزرو رایگان با شماره ۰۹۰۲۴۲۰۰۸۰۸ تماس بگیرند.  

مهدی حاج محمودعطار، تهیه کننده این نمایش گفت: سالهاست توفیق دارم از ابزار رسانه  تاتر و هنر نمایش به صورت کاملا حرفه ای ولی بدون دریافت وجهی ، شعائر خاندان معصومین علیهم السلام رو معرفی ، و تکرار می کنم.

وی افزود: گروه هنری سایه ، با بیش از ۳ دهه افتخار برپایی نمایشنامه های مختلف در این حوزه ، این افتخار را نیز دارد که دومین تاتر پر بازدید کشور را بر صحنه ی نمایش تاتر شهر ببرد و با هفده هزار بازدید ظرف ۱۰ روز همچنان دومین نمایش کشور باشد. این گروه امسال مفتخر است نمایش « و او جان من است» را با موضوع غدیر و مباهله ، در پردیس تاتر تهران ، و به طور رایگان بر روی صحنه ببرد »

اطلاعات این نمایش را دراینستاگرام و تلگرام به نشانی های زیر دنبال کنید:

instagram.com/sayeh.art.group

t.me/SayehArtgroup

/۶۲۶۲منبع خبر: خبر آنلاین

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.

این مطالب را از دست ندهید
Widget not in any sidebars