پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: باشگاه بایرن مونیخ قسمتی از ورزشگاه خود را به لیونل مسی اختصاص داد و افتخارات و کلکسیون این فوق ستاره را در آن به نمایش گذاشت. به گزارش ایسنا و به نقل از sportbible، لیونل مسی یکی از بزرگترین اگر نگوییم بزرگترین فوتبالیست تاریخ است و باشگاه بایرن مونیخ به […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

باشگاه بایرن مونیخ قسمتی از ورزشگاه خود را به لیونل مسی اختصاص داد و افتخارات و کلکسیون این فوق ستاره را در آن به نمایش گذاشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از sportbible، لیونل مسی یکی از بزرگترین اگر نگوییم بزرگترین فوتبالیست تاریخ است و باشگاه بایرن مونیخ به همین خاطر نهایت احترام را به این فوق ستاره ادا کرد و قسمتی از ورزشگاه خود را به او اختصاص داد ولی چرا؟

لیونل مسی در سال ۲۰۱۲ رکورد ۹۱ گل زده در یک سال را ثبت کرد و توانست رکورد ۸۵ گل گرد مولر در سال ۱۹۷۲ را بشکند و به نام خود ثبت کند. بعد از این رکوردشکنی لیونل مسی پیام تقدیری از گرد مولر به او فرستاد و پیراهن امضا شده خود را نیز به فوق ستاره سابق آلمان و بایرن مونیخ اهدا کرد. 

گرد مولر نیز این پیراهن را به باشگاه بایرن مونیخ اهدا کرد تا اولین قطعه غیر بایرنی در موزه باشگاه بایرن مونیخ باشد.

حال باشگاه بایرن مونیخ تصمیم گرفت تا قسمتی از این ورزشگاه را به فوق ستاره بارسلونا اهدا کند و اولین شخص غیر بایرنی است که افتخارات آن در این ورزشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.