لاجیتک از کیبوردهای گیمینگ G815 و G915 رونمایی کرد
لاجیتک از کیبوردهای گیمینگ G815 و G915 رونمایی کرد

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: لاجیتک از دو کیبورد گیمینگ مکانیکی جدید به نام های G915 Lightspeed Wireless و G815 Lightsync RGB رونمایی کرد. هر دو صفحه کلید ظاهری زیبا و طراحی بسیار باریک داشته و از سوییچ های کم صدای GL بهره می برند. کیبوردهای G915 و G815 از لحاظ ظاهری شبیه هم […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

لاجیتک از دو کیبورد گیمینگ مکانیکی جدید به نام های G915 Lightspeed Wireless و G815 Lightsync RGB رونمایی کرد. هر دو صفحه کلید ظاهری زیبا و طراحی بسیار باریک داشته و از سوییچ های کم صدای GL بهره می برند.

کیبوردهای G915 و G815 از لحاظ ظاهری شبیه هم هستند با این تفاوت که کیبورد G815 سیم دار است. هر دو صفحه کلید دارای نورپردازی RGB هستند که از ۱۶٫۸ میلیون رنگ پشتیبانی می کند.

سازنده می گوید در این کیبوردها از سوییچ کم صدای GL استفاده شده که ارتفاع آن نصف سوییچ کیبوردهای مکانیکی معمولی است. به همین دلیل نیازی به فشردن کامل دکمه ها نیست و کیبورد فشار نصفه و نیمه انگشت گیمر را هم ثبت می کند. همین عامل باعث شده تا فشار دادن کلیدهای کیبورد ۲۵ درصد سریع تر انجام شود.کیبورد G915 Lightspeed Wireless همانطور که از نامش پیداست بیسیم است و از تکنولوژی ۲٫۴ گیگاهرتزی بیسیم Lightspeed برای وصل شدن به کامپیوتر بهره می برد. این یعنی برای استفاده کردن از این کیبورد به دانگل نیاز است. البته این نوع اتصال در مقایسه با اتصال بلوتوثی، مطمئن تر است.

کلیدها در سه مدل tactile, linear و clicky قابل سفارش هستند. کلیدهای tactile مناسب گیمرهایی است که بازخورد زیاد دوست دارند. در مدل linear فشردن کلیدها به نرمی و آرامی صورت می گیرد. کلیدهای مدل clicky نیز صدای کلیک می دهند.

لاجیتک ادعا می کند کیبورد G915 Lightspeed Wireless با روزانه ۸ ساعت بازی کردن و با خاموش بودن لامپ های RGB تا ۱۳۵ روز کار می کند. در صورت روشن کردن لامپ های RGB این کیبورد تا ۱۲ روز دوام می آورد.

کیبوردهای سری G لاجیتک معمولا جزو بهترین کیبوردها هستند. بررسی های اولیه G815 و G915 نیز مثبت بوده اند. کیبورد G915 به قیمت ۲۴۹٫۹۹ دلار و کیبورد G815 به قیمت ۱۹۹٫۹۹ دلار از اواخر ماه جاری میلادی به فروش می رسد.

منبع خبر: دیجیاتو

آخرین اخبار علم و فناوری و تکنولوژی ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.

این مطالب را از دست ندهید
Widget not in any sidebars