پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: در روز سوم رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان به میزبانی سوئیس، نماینده ایران موفق شد در جایگاه چهارم قرار گیرد. به گزارش رسانه ۷،به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی، در روز سوم رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان که به میزبانی سوئیس برگزار می‌شود ،مهدی سولقانی، نماینده […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

در روز سوم رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان به میزبانی سوئیس، نماینده ایران موفق شد در جایگاه چهارم قرار گیرد.

به گزارش رسانه ۷،به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی، در روز سوم رقابت‌های اسکی روی چمن قهرمانی جهان که به میزبانی سوئیس برگزار می‌شود ،مهدی سولقانی، نماینده ایران در بخش مارپیچ کوچک چهارم شد و  بهترین نتیجه ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان را رقم زد.

در این رقابت‌ها میرکو هوپی از سوئیس عنوان نخست را به دست آورد، استفان پورتمن دیگر نماینده کشور میزبان جایگاه دوم را کسب کرد و پیترو گورینی از ایتالیا سوم شد. مرتضی جعفری، دیگر ملی‌پوش ایران نیز موفق به اتمام مسیر مسابقه نشد.

در بخش بانوان نیز چیساکی مائدا از ژاپن همچون دو روز گذشته مقام نخست را به دست آورد، مینوری تامورا، دیگر نماینده ژاپن دوم شد و دانیل کروکل از اتریش مقام سوم را کسب کرد. در این رقابت‌ها ثمین داوری، نماینده ایران موفق به اتمام مسیر مسابقه خود نشد.

ملی پوشان ایران یک‌شنبه در بخش سوپرجی مسابقه می‌دهند.

تیم ملی اسکی روی چمن جمهوری اسلامی ایران با ترکیب سید مرتضی جعفری، مهدی سولقانی، ثمین داوری و حنانه کریمخانی و با هدایت و سرپرستی سیدجواد صید در این رقابت‌ها حضور دارد.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.