برتری قشقایی و تساوی شمالی‌ها در آغاز لیگ یک
برتری قشقایی و تساوی شمالی‌ها در آغاز لیگ یک

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران با برتری خانگی قشقایی شیراز و تساوی تیم‌های شمالی آغاز به کار کرد.فصل جدید جام آزادگان، از شنبه آغازشد و داماش گیلان که برای شرکت در رقابت‌های لیگ دسته اول، امتیاز باشگاه کارون اروند خرمشهر را خریداری کرده است در […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران با برتری خانگی قشقایی شیراز و تساوی تیم‌های شمالی آغاز به کار کرد.
فصل جدید جام آزادگان، از شنبه آغازشد و داماش گیلان که برای شرکت در رقابت‌های لیگ دسته اول، امتیاز باشگاه کارون اروند خرمشهر را خریداری کرده است در دیداری حساس به مصاف رایکا بابل که امتیاز تیم خونه به خونه را در اختیار گرفته است.
هر چند در این دیدار بازیکنان ۲ تیم بار‌ها موقعیت‌هایی برای گلزنی بدست آوردند، اما تلاش آنان برای رسیدن به این مهم بی نتیجه بود و این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل تمام شد.
در دیگر دیدار همزمان، قشقایی شیراز که چند سال پیش با شکست پرسپولیس در جام حذفی برای خود هویت جدیدی پیدا کرد با تیم قدیمی و ریشه دار مس کرمان روبه‌رو شد.
دراین دیدار قشقایی با نتیجه سه بر یک میهمان خود را شکست داد و سه امتیاز ارزشمند نخستین دیدار خود را کسب کرد.
تیم ملوان با علی لطیفی اولین شکست خود را تجربه کرد و سپیدرود هم در رشت متوقف شد. سرخپوشان پاکدشت با یک گل از ملوان برد و سپیدرود رشت برابر مس رفسنجان به تساوی بدون گل رضایت داد.

در مهم‌ترین دیدار‌های هفته نخست از رقابت‌های لیگ یک دسته فوتبال کشور نیز، امروز تیم‌های سپیدرود رشت با مس رفسنجان و استقلال خورستان با بادران تهران مصاف می‌دهند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.