آخرین اخبار از وضعیت جسمانی رضا رویگری

 

رضا رویگری گفت: هرچند وضعیت جسمی ام به مراتب بهتر از گذشته است اما هنوز تحت نظارت پزشکان هستم و برای رفتن جلوی دوربین وضعیت جسمی مناسبی ندارم.

رضا رویگری بازیگر قدیمی سینمای ایران که اواسط دی ماه به دلیل آنچه عارضه مغزی خوانده شده بود در بیمارستان بستری شده و مدتی را تحت معالجه بود این روزها حال و روز بهتری دارد.

رویگری بیان داشت: وضعیت جسمی ام به مراتب بهتر از قبل است و هر چه پیش می رویم بهتر هم میشوم اما هنوز به طور کامل سلامتی ام را پیدا نکرده ام.

رضا رویگری

بازیگر آثاری به یاد ماندنی چون “اجاره نشینها” و “شب بیست و نهم” ادامه داد: این روزها ببیشتر وقنم را صرف استراحت و عمل به توصیه های پزشکان می کنم تا بتوانم هر چه زودتر سرحال و سلامت شوم.

رضا رویگری درباره اینکه آیا قادر است کارهای روزمره خود را انجام دهد گفت: بله، مشکلم آن قدر حاد نیست که از پس فعالیتهای روزانه برنیایم. کارهای شخصی ام را انجام می دهم.

رویگری پیرامون اینکه چه زمانی فعالیت بازیگری خود را از سر می گیرد بیان داشت: برای رفتن جلوی دوربین وضعیت جسمی مناسبی ندارم و باید بهبود کامل صورت گیرد تا بتوان باز هم بازیگری کنم.

وی ادامه داد: البته حالم آن قدرها هم بد نیست و حتی اخیرا به واسطه دعوتی که از من برای حضور در یک برنامه ارگانی شده بود به استان کرمان رفتم.

رویگری که آخرین بار با سریال “معراجیها” روی آنتن رفت درباره جزییات سفر به کرمان به میزان گفت: فرمانداری شهرستان کهنوج برنامه ای را تدارک دیده بود که من هم در آن شرکت کردم و با هموطنانی دیدار داشتم که سراسر لطف و محبت بودند.

وی خاطرنشان ساخت: این طور برنامه ها باعث میشود کمی از فضای شلوغ پایتخت دور شویم و البته بدانیم چه مردمان پیگیر و آگاهی داریم؛ مردمانی که آثارمان را با جزییات فراوان دنبال می کنند.

میزان