شایعه مهاجرت آزاده نامداری صحت دارد؟! او به این موضوع در صفحه شخصی اش پاسخ داد

شایعه مهاجرت آزاده نامداری صحت دارد؟! او به این موضوع در صفحه شخصی اش پاسخ داد.

جنجال مهاجرت آزاده نامداری به خارج از کشور خبرساز شد!

در چند روز گذشته آزاده نامداری بارها در صفحه اجتماعی اش از برنامه “خانومی که شما باشی” سخن گفته بود که قرار بود در عیدنوروز پخش شود و حالا در یادداشت دیگری از عدم پخش این برنامه سخن گفت.

جنجال مهاجرت آزاده نامداری خبرساز شد!

 آزاده نامداری در صفحه اجتماعی اش ابتدا خبر از عدم پخش برنامه نوروزی‌اش داد و نسبت به دلیل عدم پخش آن اظهار بی اطلاعی کرد و البته این اتفاق را به کسانی‌که بابت آن خوشحال شده‌اند تبریک گفت، اما ساعتی بعد نامداری این پست را پاک کرد و به جای آن نوشت که بابت عدم پخش برنامه پیگیر شدم و گفتند که انشاالله در یک فرصت مناسب پخش خواهد شد.

به گفته آزاده نامداری ، “خانومی که شما باشی”  مستندی شش قسمتی است که برای ایام فاطمیه تدارک دیده شده بود، درباره شش خانوم که به طرز دردناکی همسران خود را از دست داده اند.

جنجال مهاجرت آزاده نامداری خبرساز شد!

حالا و در تازه ترین پست آزاده نامداری در صفحه شخصی اش آمده است :

سلام،،نوشته ای دریکی ازسایتها باعث شد امروز تعداد زیادی از همکاران ودوستانم بویژه اهالی رسانه بمن زنگ بزنند،وصحت وسقم مطلب این سایت محترم رو جویا بشن.تاالان ساکت بودم،امافکر میکنم باید به نکاتی اشاره کنم،من آزاده نامداری هستم،،یازده سال درتلویزیون کارکردم.وباقلبم کارکردم.الان مستندمن پخش نشد،آنتن روتین ندارم.مجری سالتحویل نیستم..اما،اما،،من هرگز به وطنم به تفکرم،به عقایدم،پشت نمیکنم،شاید برای فرصت مطالعاتی دلم بخواد برای مدتی مهاجرت کنم اما هرگزوهرگز این به معنی حضور درشبکه های غیرداخلی نیست.من متعلق به این خاک وبه این قابم..حتی اگه سالها ازش دورباشم…من آزاده نامداری هستم.شاید مدیران محترم منو باوجود اینهمه مجری تقلبی. فیک فراموش کردن اما من با عرق وکلی طرح و ایده وعلاقه همچنان سرزنده هستم…وبه سرزمینم پشت نمیکنم.هرگز

 جنجال مهاجرت آزاده نامداری خبرساز شد!

کافه سینما