پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، اوله‌گنار سولشائر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لسترسیتی از مصدومان پرتعداد شیاطین سرخ در آستانه این بازی هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس سخن گفت. سرمربی تیم منچستریونایتد در این باره گفت: نمی‌توانم حضور تمامی بازیکنان مصدوم را در زمین را تضمین کنم، […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سولشائر در واکنش به مصدومان تیمش: فوتبال همین است!
به گزارش رسانه ۷، اوله‌گنار سولشائر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لسترسیتی از مصدومان پرتعداد شیاطین سرخ در آستانه این بازی هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس سخن گفت.
سرمربی تیم منچستریونایتد در این باره گفت: نمی‌توانم حضور تمامی بازیکنان مصدوم را در زمین را تضمین کنم، ولی تلاش خواهم کرد یکی، دو نفر از آن‌ها روی نیمکت حضور داشته باشند. شاید آرون ون بیساکا یا جسی لینگارد روی نیمکت حضور یابند، اما حتی نمی‌توانم حضور این دو نفر را تضمین بدهم. بگذارید ببینیم با چه شرایطی به بازی آینده می‌رسیم. شاید هفته بعد تعداد بیشتری از آن‌ها را در اختیار داشته باشیم. فوتبال همین است و ما هم گزینه‌های زیادی در اختیار داریم. از این بابت مشکلی در کار نیست.
او درباره بازی با لسترسیتی افزود: بازی با لسترسیتی همیشه سخت است. آن‌ها تیم و باشگاهی هستند که می‌خواهند به جمع ۴ تیم برتر لیگ راه پیدا کنند. رقیب ما بازیکنانی خوب و یک سرمربی اثبات شده سطح بالایی مثل برندان راجرز در اختیار دارد. تیم‌های او همیشه فوتبال خوبی بازی می‌کنند و ما باید در راه کسب ۳ امتیاز عملکرد خوبی داشته باشیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.