پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، محمد بنا درباره قرعه‌های فرنگی‌کاران کشورمان در ۴ وزن اول مسابقات جهانی گفت: شرایط بچه‌ها خوب است، اما قرعه‌های سختی دارند. تقریباً در گروه‌هایی قرار گرفته‌اند که تمام خوب‌های دنیا هستند.وی ادامه داد: البته بچه‌های ما عالی هستند و امیدوارم کشتی‌های خوبی بگیرند و از گروهشان بالا […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

بنا: نگران قرعه نیستم، به بچه‌هایم ایمان دارم
به گزارش رسانه ۷، محمد بنا درباره قرعه‌های فرنگی‌کاران کشورمان در ۴ وزن اول مسابقات جهانی گفت: شرایط بچه‌ها خوب است، اما قرعه‌های سختی دارند. تقریباً در گروه‌هایی قرار گرفته‌اند که تمام خوب‌های دنیا هستند.
وی ادامه داد: البته بچه‌های ما عالی هستند و امیدوارم کشتی‌های خوبی بگیرند و از گروهشان بالا بیایند. چون نتایج ۴ وزن اول از نظر تیمی در رده‌بندی نهایی تاثیرگذار است، هرچند کار اصلی ما از روز‌های آینده و با شروع اوزان المپیکی آغاز خواهد شد.

همیشه سخت‌ترین مسیر را برای بچه‌ها ترسیم کرده‌ایم
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: همیشه و در هر شرایطی سخت‌ترین مسیر را برای بچه‌ها ترسیم کرده‌ایم تا آماده سخت‌ترین شرایط باشند. قرعه هر ۴ کشتی‌گیر سخت است، اما بچه‌های ما هم عالی هستند.
بنا ادامه داد: به غیر از عبدولی ۳ کشتی‌گیر دیگر ما جوان و کم‌تجربه هستند. به هر حال مسابقات جهانی و گزینشی المپیک است و قرعه آسان معنایی ندارد، کشتی‌گیری که می‌خواهد قهرمان شود باید آماده مبارزه با بهترین‌های جهان باشد. به بچه‌ها گفته‌ام فکر کنید می‌خواهید ۵ دور با روسیه کشتی بگیرید.

کاویانی نژاد یک سر و گردن از تمام ۷۲ کیلو‌های دنیا سرتر است
وی افزود: ناصرپور از تمام ۵۵ کیلو‌های دنیا بهتر است و فقط کم‌تجربه است و باید پخته‌تر شود. دلخانی قرعه سختی دارد و دور اول با حریف روس که قهرمان جهان است مسابقه دارد، اما ماریانیان کسی نیست که نتوان شکستش داد.
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطر نشان کرد: کاویانی نژاد یک سر و گردن از تمام ۷۲ کیلو‌های دنیا سرتر است و اگر حواسش را جمع کند مدال می‌گیرد. سعید هم که کارنامه‌اش مشخص است. نگرانی بابت قرعه‌های بچه‌ها ندارم، چون به تمام بچه‌هایم ایمان دارم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.