پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، مراسم معارفه آلفونسه آرئولا، سنگربان جدید تیم فوتبال رئال مادرید در حضور هواداران این تیم در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو انجام شد و او در اولین اظهارات در لباس جدید، حرف‌های جالبی به زبان آورد. سنگربان فصل قبل پاری‌سن‌ژرمن اظهار داشت: شماره یک در این باشگاه نمایانگر […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

آرئولا: کاسیاس باعث دروازه‌بان شدنم شدبه گزارش رسانه ۷، مراسم معارفه آلفونسه آرئولا، سنگربان جدید تیم فوتبال رئال مادرید در حضور هواداران این تیم در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو انجام شد و او در اولین اظهارات در لباس جدید، حرف‌های جالبی به زبان آورد.

سنگربان فصل قبل پاری‌سن‌ژرمن اظهار داشت: شماره یک در این باشگاه نمایانگر خیلی چیزهاست. کاسیاس این پیراهن را پوشید. او یکی از الگو‌های من بود و باعث شد بخواهم دروازه بان شوم و حالا این پیراهن را می‌پوشم. کورتوا چپ دست و من راست دست هستم. اولین برخورد ما با هم خیلی خوب بود. همیشه موقعیت‌هایی به وجود می‌آید و باید سطح خودم را نشان دهم. من فقط یک سال قرضی اینجا هستم، اما سعی می‌کنم تمام تلاشم را انجام دهم.
وی در پایان افزود: انجام اولین بازی در لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم سابقم، یک تصادف بزرگ بود. من در مورد پاری‌سن‌ژرمن در رختکن صحبت نکرده‌ام. فقط مایلم هر چه زودتر با شرایط تیم وفق پیدا کنم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.