پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، در بازی نخست جام ملت ها احمد نوراللهی فرصت بازی پیدا نکرد، اما در مقابل ویتنام از دقیقه ۶۴ وارد زمین شده و در این فاصله اندک، بسیار پرتلاش و فعال ظاهر شد. او که در غیاب سعید عزت‌اللهی با شماره ۶ تیم ملی بازی می‌کرد […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، در بازی نخست جام ملت ها احمد نوراللهی فرصت بازی پیدا نکرد، اما در مقابل ویتنام از دقیقه ۶۴ وارد زمین شده و در این فاصله اندک، بسیار پرتلاش و فعال ظاهر شد. او که در غیاب سعید عزت‌اللهی با شماره ۶ تیم ملی بازی می‌کرد به جای هم‌تیمی سابقش امیری وارد زمین شد، در همان ابتدا در موقعیتی بسیار خوب قرار گرفت، اما قدر آن را ندانست و موفق نشد با اولین لمس توپ، گلزنی بکند. چند دقیقه بعد نوراللهی با پاسی کلیدی توانایی‌های خود را نمایان کرد و سپس با شوتی نسبتاً ضعیف، توپ را به جایگاه تماشاگران فرستاد و… به هر حال او عضوی از تیم کی‌روش در جام ملت‌های آسیا بود که به نیمه‌نهایی آن رقابت‌ها رسید. نوراللهی که بازیکن مفید و بی‌حاشیه‌ای است در ادامه مورد توجه مارک ویلموتس هم قرار گرفت. سرمربی بلژیکی از شماره ۸ پرسپولیس دعوت می‌کند، اما گزینه‌های اصلی او برای بازی درپست هافبک تدافعی امید ابراهیمی و احسان حاج‌صفی هستند. ویلموتس در بازی با هنگ‌کنگ هم از دقیقه ۷۰ علی کریمی هافبک استقلال را به جای امید ابراهیمی به زمین فرستاد، اما از نوراللهی استفاده نکرد.
نوراللهی در خط هافبک تیم ملی رقبای زیادی دارد، اما با این حال نمی‌شود گفت شانس بازی کردن در ترکیب اصلی را ندارد. او می‌تواند حتی به عنوان هافبک چپ و راست هم بازی کند و ویلموتس این موضوع را خوب می‌داند.
صبر و شکیبایی می‌تواند کمک کند احمد نوراللهی زودتر به ترکیب تیم ملی برسد. فراموش نباید کرد امید ابراهیمی در ۳۲ سالگی شاید شانس اندکی برای بازی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر داشته باشد و احمد نوراللهی می‌تواند رقابت خوب و مؤثری با علی کریمی داشته باشد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.