پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، گابریل کالدرون در پایان نشست خود با محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبرنگار سایت این باشگاه گفت: از روز اول با هم صحبت کردیم و قرار شد در کنار هم و در قالب یک تیم کار کنیم. من و مدیرعامل باشگاه مسئولیت‌های مهمی در باشگاه داریم […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، گابریل کالدرون در پایان نشست خود با محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به خبرنگار سایت این باشگاه گفت: از روز اول با هم صحبت کردیم و قرار شد در کنار هم و در قالب یک تیم کار کنیم. من و مدیرعامل باشگاه مسئولیت‌های مهمی در باشگاه داریم که باید با هم هماهنگ باشیم. من داخل زمین و ایشان در خارج از زمین مسئولیت‌ها را بر عهده داریم و در جلسه دیروز درباره همین مسائل صحبت کردیم. تاکنون جلسات مثبتی با آقای انصاری‌فرد داشته‌ام و هماهنگ بوده‌ایم. امیدوارم این همکاری به خوبی ادامه پیدا کند.

وی ادامه داد: به نظر من مدیرعامل باید از تمام موارد داخل زمین خبر داشته باشد. من دلم نمی‌خواهد که مدیرعامل باشگاه فقط روی سکو باشد و از بالا همه چیز را نظاره کند. ما باید در طول هفته هم با یکدیگر کار کنیم و دائماً در تماس باشیم. این‌گونه جلسات هم برای همین هماهنگی‌هاست.

کالدرون درباره آینده تیم پرسپولیس هم گفت: وضعیت تیم خیلی خوب است. امیدوارم حمایت کامل از سوی تیم مدیریتی باشگاه صورت گیرد و من هم در حال ارتقای سطح فنی تیم هستم و سعی می‌کنم روز به روز تیم را به شرایط ایده‌آل نزدیک‌تر کنم. از سال قبل تا الان هم مدیرعامل عوض شده است و هم کادر فنی، اما اسکلت اصلی تیم حفظ شده و این شانس خوبی است برای ما که باید از آن نهایت استفاده را ببریم. همچنین همه‌ی ما با کمک به هم باید ثابت کنیم که لیاقت حضور در پرسپولیس و تکرار قهرمانی را داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حمایت هواداران از او و استفاده از عبارت «هر چی کالدرون بگه» در فضای مجازی هم گفت: خوشحالم که هواداران همیشه تیم را حمایت می‌کنند، اما این موضوع مسئولیت من را بیشتر و سنگین‌تر می‌کند. همه‌ی ما اینجا هستیم که کار کنیم و به آنها قول می‌دهم که نهایت تلاش‌مان را برای خوشحالی‌شان به کار می‌گیریم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.