پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، رحمان احمدی با اشاره به عدم حضورش در تیم نفت مسجدسلیمان گفت: مدتی در تمرینات این تیم شرکت کردم، ولی متأسفانه به دلیل مشکلات شخصی حضورم در این تیم منتفی شد. من در این زمینه حتی با مهدی تارتار هم صحبت کردم و شرایطم را توضیح دادم. […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، رحمان احمدی با اشاره به عدم حضورش در تیم نفت مسجدسلیمان گفت: مدتی در تمرینات این تیم شرکت کردم، ولی متأسفانه به دلیل مشکلات شخصی حضورم در این تیم منتفی شد. من در این زمینه حتی با مهدی تارتار هم صحبت کردم و شرایطم را توضیح دادم. در نهایت هم به تهران برگشتم و حضورم در نفت مسجدسلیمان منتفی شد.

وی که مدتی پیش از حضور در تیم گل ریحان هم انصراف داد، تصریح کرد: در مورد عدم حضورم در این تیم قبلاً توضیح دادم، الان هم تمریناتم را دنبال می‌کنم تا از لحاظ آمادگی بدنی در شرایط خوبی قرار داشته باشم.

احمدی در پاسخ به این پرسش که «آیا در حال حاضر پیشنهادی دارد؟»، بیان کرد: چند پیشنهاد دارم و سعی می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم. مهم این است که در حال حاضر آمادگی بدنی‌ام را حفظ کنم تا با یک شرایط خوب تیم جدیدم را انتخاب کنم.

دروازه‌بان پیشین تیم ملی در واکنش به شایعاتی مبنی بر خداحافظی‌‌اش از فوتبال تصریح کرد: این موضوع صحت ندارد و می‌خواهم همچنان فوتبال بازی کنم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.