پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی فصل گذشته یوونتوس به تمجید از کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ این تیم پرداخته و معتقد است برتری ذهنی و حرفه‌ای گری رونالدو او را از بقیه ستاره‌های دنیای فوتبال متمایز کرده است. آلگری در عین حال معتقد است یووه امسال برای فتح سری […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی فصل گذشته یوونتوس به تمجید از کریستیانو رونالدو، ستاره بزرگ این تیم پرداخته و معتقد است برتری ذهنی و حرفه‌ای گری رونالدو او را از بقیه ستاره‌های دنیای فوتبال متمایز کرده است. آلگری در عین حال معتقد است یووه امسال برای فتح سری آ کار دشوارتری در پیش رو دارد و ممکن است اسکودتو امسال به اینتر میلان تعلق بگیرد.

سال گذشته که یوونتوس در یک حرکت بزرگ رونالدو را از رئال جدا کرده و به تورین آورد آلگری سکان هدایت بیانکونری را در دست داشت. در فصلی که یوونتوس برای هشتمین بار پیاپی فاتح سری آ شد رونالدو برای این تیم در ۲۱ بازی به میدان رفت و برای یووه ۲۸ گل به ثمر رساند.

آلگری در این باره گفت: قدرت رونالدو قدرت روحی و ذهنی است. او یک بازیکن ۳۴ ساله است که قهرمانی‌های متعددی بدست آورده، از جام ملت‌های اروپا بگیر تا توپ‌های طلا و غیره، ولی همچنان با انگیزه کامل تلاش می‌کند و همین است که او را از بقیه ستاره‌ها متمایز کرده است.

سرمربی سابق یوونتوس در ادامه گفت: داشتن تکنیک برای اینکه یک فوتبالیست سال‌ها در بالاترین سطح فوتبال دنیا بماند الزامی است، ولی تفاوت رونالدو با دیگر ستاره‌های بزرگ به نظر من قدرت ذهنی و حرفه‌ای گری او است. ترجیح می‌دهم مربی رونالدو باشم یا استعداد‌های جوان؟ بدون تردید رونالدو.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.