ادعای مقام آمریکایی درباره تاثیر تحریم‌ها بر ایران
ادعای مقام آمریکایی درباره تاثیر تحریم‌ها بر ایران

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: خبرگزاری مهر: به نقل از سی اسپن،‌ «مارشال بیلینگزلی»، دستیار وزیر خزانه‌داری آمریکا در جریان نشستی در شورای آتلانتیک در شهر واشنگتن مدعی شد که فشارهای آمریکا تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد ایران داشته است. به گفته «مارشال بیلینگزلی»، دولت ترامپ تاکنون بیش از هزار شخصیت حقیقی و حقوقی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

خبرگزاری مهر: به نقل از سی اسپن،‌ «مارشال بیلینگزلی»، دستیار وزیر خزانه‌داری آمریکا در جریان نشستی در شورای آتلانتیک در شهر واشنگتن مدعی شد که فشارهای آمریکا تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد ایران داشته است.

به گفته «مارشال بیلینگزلی»، دولت ترامپ تاکنون بیش از هزار شخصیت حقیقی و حقوقی را در ارتباط با ایران تحریم کرده است.

آمریکا درباره تاثیر تحریم‌ها بر ایران” src=”https://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1398/6/23/2151954_159.jpg” alt=”ادعای خزانه‌داری آمریکا درباره تاثیر تحریم‌ها بر ایران” width=”550″ height=”366″ align=””/>

بیلینگزلی همچنین افزود: آمریکا فشارهای خود علیه حزب‌الله لبنان را با هدف متوقف شدن تامین مالی آن ادامه خواهد داد و نظام بانکی لبنان از اقدامات حزب‌الله تحت فشار است.

به ادعای معاون خزانه‌داری آمریکا، حزب‌الله پول و حمایت‌های خود را از ایران دریافت می‌کند، اگرچه این حمایت‌ها به دلیل تحریم‌ها علیه تهران کاهش یافته است.

معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا همچنین مدعی شد که واشنگتن با متحدان خود برای تحت فشار قراردادن حزب‌الله، سپاه قدس و ایران تلاش خواهد کرد و آمریکا هیچ تفاوتی میان جناح نظامی و سیاسی حزب‌الله لبنان قائل نیست.

در پایان این نشست، معاون خزانه‌داری آمریکا از جامعه جهانی خواست تا خرید نفت از ایران را متوقف کند.

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.