پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: خوردن گل در دقایق پایانی به خوبی نشان می دهد که تیم استراماچونی تمرکز لازم را ندارد و این مشکلی است که سرمربی آرژانتینی با جدیت در تمرینات به دنبال حل کردن آن است. به گزارش گروه ورزشی رسانه۷ استقلال  فصل جدید رقایت های لیگ برتر را خوب آغاز […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

خوردن گل در دقایق پایانی به خوبی نشان می دهد که تیم استراماچونی تمرکز لازم را ندارد و این مشکلی است که سرمربی آرژانتینی با جدیت در تمرینات به دنبال حل کردن آن است.

به گزارش گروه ورزشی رسانه۷ استقلال  فصل جدید رقایت های لیگ برتر را خوب آغاز نکرده است و بهتر است که بگویم شروع ناامید کننده ای داشته است و از همین ابتدا فاصله اش با صدر جدول رده بندی تنها بعد از دو بازی زیاد شده است.

تیم استراماچونی در هفته نخست برابر ماشین سازی در آخرین دقیقه گل دریافت کرد و تن به شکست داد و در دیدار برابر فولاد خوزستان هم در آخرین دقیقه درست همان سناریو تکرار شد با این تفاوت که این بار آبی پوشان پیروزی را با تساوی عوض کردند.

HYVJomsxFsO6

خوردن گل در دقایق پایانی به خوبی نشان می دهد که تیم استراماچونی تمرکز لازم را ندارد و این مشکلی است که سرمربی آرژانتینی با جدیت در تمرینات به دنبال حل کردن آن است.

این مربی آرژانتینی بسیار جدی و عصبی در تمرینات نشان می دهد. او می خواهد با این جدیت خود تمرکز بازیکنان را بالا برد و به آنها بفهماند که با هیچ بازیکنی شوخی ندارد و آمادگی و تمرکز بالا شرط قرار گرفتن در ترکیب اصلی است.

تمرین استقلال با توجه به نفرات زیادی که به این تیم اضافه شده اند با حاشیه های همراه بوده است اما سرمربی ایتالیایی برای همه اتمام حجت کرده است که اجازه حاشیه سازی را نمی دهد و باید همه بازیکنان با جدیت و بدور از حاشیه تمرین کنند.

استقلال برای خارج شدن از این بحران به جدیت و عصبانیت استراماچونی نیاز دارد و هواداران هم قطعا چنین چیزی را می خواهند. این مربی ایتالیایی فعلا که از فوتبال ایران لذت نبرده است و امید زیادی دارد که این جدیت و عصبانیت او تلنگری به بازیکنان باشد تا آنها به خود بیایند و با تمرکز بالا در میدان و تلاش زیاد به روند ناامید کننده پایان دهند و با پیروزی به مصاف پرسپولیس در دربی بروند.

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.