پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: مربی اسبق سرخ‌پوشان پایتخت معتقد است هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره عملکرد کالدرون صحبت کنیم. به گزارش گروه ورزشی رسانه۷ ناصر ابراهیمی، مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت این تیم و دیدار مقابل صنعت‌نفت که دیدار ما قبل از دربی به شمار می‌رود به خبرنگار […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

مربی اسبق سرخ‌پوشان پایتخت معتقد است هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره عملکرد کالدرون صحبت کنیم.

به گزارش گروه ورزشی رسانه۷ ناصر ابراهیمی، مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت این تیم و دیدار مقابل صنعت‌نفت که دیدار ما قبل از دربی به شمار می‌رود به خبرنگار برنا گفت: دربی همیشه جذابیت و حساسیت خود را دارد. نمی‌گویم بازی قبل آن مهم نیست اما هر دو بازی ۳ امتیاز دارد و تیمی که به دنبال قهرمانی است نباید حریف برایش فرقی کند.

وی افزود: بنده معتقدم هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره عملکرد کالدرون صحبت کنیم. این امکان وجود داشت که پنج بازی اول برای پرسپولیس مشکل و یا برای یک تیم دیگر آسان باشد. پنج بازی اول برای هر تیم بسیار مهم است و شاید تیم‌ها در این بازی‌ها نتیجه نگیرند. هواداران نیز در این میان عجول هستند و دوست دارند که از همان اول تیم آنها نتیجه مورد قبول را بدست بیاورد و در این میان اگر هواداران بتوانند همواره با هر نتیجه‌ای از تیم‌شان حمایت کنند، بازیکن می‌شود کوهی از انگیزه. نه اینکه الان انگیزه نباشد ولی آن موقع خیلی بیشتر می‌شود. اینکه در قرعه کشی پرسپولیس و استقلال در هفته دوم یا دهم به هم می‌خورند، هیچ مساله‌ای ندارد. آن چیزی که در لیگ مهم است، آمادگی و هماهنگی تیم از نظر روحی و روانی است و این موضوع جدا از مسائل فنی است. بنده معتقدم همه تیم‌ها مقابل پرسپولیس در آزادی انگیزه مضاعفی دارند و با این تفاسیر هیچ تیمی را نباید دسته کم گرفت. امیدوارم پرسپولیس بتواند در این بازی با انجام یک بازی خوب دل تماشاگران را شاد کند.

مربی اسبق سرخ‌پوشان پایتخت درباره دیدار دربی در هفته چهارم نیز عنوان کرد: ۴ سال زمان کمی نیست که یک تیم با یک سیستم بازی کند و حالا یک مربی جدید بیاید و تیم را جور دیگری ارنج کند. من پیش از این نیز گفته‌ام باید به کالدرون فرصت بدهیم و پیش داوری هم نکنیم تا چند هفته بگذرد. حالا براساس قرعه هفته چهارم افتاده، دو تیم به مصاف هم می‌روند و تیمی که در آن روز بهتر باشد برنده می‌شود. همانگونه که گفتم این بازی جذابیت خاص خود را دارد  و من امیدورام یک بازی زیبا ببینیم و پرسپولیس هم برنده باشد.

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.