پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: خبرگزاری مهر: به نقل از انگجت، این دوربین قادر به تهیه تصاویر با فرمت RAW نیز می باشد و از کارت حافظه اس اس دی برای ذخیره سازی اطلاعات برخوردار است. این دوربین به خصوص برای فیلم برداری در شرایط دشوار و برای افرادی که بودجه کافی برای خرید […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

خبرگزاری مهر: به نقل از انگجت، این دوربین قادر به تهیه تصاویر با فرمت RAW نیز می باشد و از کارت حافظه اس اس دی برای ذخیره سازی اطلاعات برخوردار است.

دوربین سینمایی جیبی با امکانات فوق العاده

این دوربین به خصوص برای فیلم برداری در شرایط دشوار و برای افرادی که بودجه کافی برای خرید دوربین های گران قیمت فیلم برداری را ندارند، مناسب است.

شاید تنها نقطه ضعف این دوربین، نمایشگر ثابت ال سی دی ۵ اینچی آن باشد که به علت عدم قابلیت جابجایی مشکلاتی برای مشاهده محتوای خود به وجود می آورد. البته این نمایشگر با استفاده از یک اهرم بازویی شکل قابل جلو و عقب کردن است، اما نمی توان آن را به سمت راست یا چپ کشید. اعمال تنظیم های اولیه این دوربین نیازمند یک ساعت صرف وقت است و پس از آن می توان به راحتی از دوربین یادشده استفاده کرد.

قرار است این دوربین جیبی که هنوز جزئیات فنی بیشتری در مورد قابلیت های آن منتشر نشده تا نوامبر امسال به بازار بیاید. قیمت این دوربین ۳۲۹ دلار است.

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.