پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، حساس‌ترین بازی هفته ششم لیگ برتر انگلیس در استمفوردبریجِ لندن برگزار شد، جایی که چلسی به مصاف لیورپول رفت و در نهایت به صدرنشین ۲ بر یک باخت. لیورپول مزد برتری‌اش را در دقیقه ۱۴ گرفت، زمانی که صلاح ضربه ایستگاهی را برای آرنولد کاشت و […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

آبی‌های لندن هم برابر لیورپولِ صدرنشین تسلیم شدندبه گزارش رسانه ۷، حساس‌ترین بازی هفته ششم لیگ برتر انگلیس در استمفوردبریجِ لندن برگزار شد، جایی که چلسی به مصاف لیورپول رفت و در نهایت به صدرنشین ۲ بر یک باخت.

لیورپول مزد برتری‌اش را در دقیقه ۱۴ گرفت، زمانی که صلاح ضربه ایستگاهی را برای آرنولد کاشت و مدافع جوان لیورپول هم به زیبایی آن را به گوشه دروازه کپا فرستاد.

لیگ برتر انگلیس؛ چلسی صفر - لیورپول 2

اما چلسی هم دست‌وپا بسته نبود و پس از اینکه آبراهام تک‌به‌تک را خراب کرد توسط آسپلیکوئتا به گل رسیدند که این گل توسط VAR رد شد. چیزی از این تصمیم داور نگذشته بود که ارسال رابرتسون را فیرمینو در دقیقه ۳۰ به زیبایی تبدیل به گل دوم لیورپول کرد.

لیگ برتر انگلیس؛ چلسی صفر - لیورپول 2

اما چلسی در دقیقه ۷۱ سرانجام به گل رسید. حرکت عالی کانته و شوت تماشایی‌اش به گوشه دروازه آدریان رفت تا آبی‌ها امیدوار باشند از باخت فرار کنند.

اما شاگردان لمپارد هرچه تلاش کردند موفق به جبران باخت نشدند و در نهایت بازی ۲ بر یک به سود لیورپول تمام شد. یورگن کلوپ هم تبدیل به نخستین مربی‌اش شد که سه مرتبه در لیگ برتر در استمفوردبریج پیروز می‌شود.

لیورپول ۱۸ امتیازی شد و فاصله ۵ امتیازی با سیتی را حفظ کرد. چلسی هم با ۸ امتیاز تیم یازدهم جدول است.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.